ارائه دو دستگاه استخراج جدید توسط بیت مین

 ارائه دو دستگاه استخراج جدید توسط بیت مین
aliusd
1398/06/21


شرکت بیت مین، تولید کننده دستگاه های استخراج اسیک، از انتشار دو مدل جدید از S17 خبر داد.

دو دستگاه استخراج جدید، S17e و T17e هستند که طبق ادعای شرکت هر دو مدل جدید دارای پیشرفت هایی در راندمان، عملکرد پایدار و طول عمر بیشتر هستند.
 

مشخصات دستگاه های استخراج اسیک جدید


بیت مین مشخصات هر دو دستگاه جدید را نیز اعلام کرد. دستگاه استخراج S17e دارای قدرت استخراج 64 تراهش و بهره وری انرژی 45 ژول در هر تراهش است. T17e نیز قدرتی برابر با 53 تراهش و راندمان انرژی 55 ژول بر تراهش دارد.

هر دو دستگاه استخراج دارای سیستم مجرای دوگانه خروجی گرما هستند که به این ترتیب طول عمر دستگاه افزایش می یابد.

علاوه بر این بیت مین ادعا می کند که نرم افزار تعبیه شده در هر دو دستگاه استخراج جدید از استانداردهای امنیتی بالایی جهت جلوگیری از حملات مخرب سایبری برخوردار است.
 

زمان فروش و تحویل


فروش دستگاه های استخراج S17e و T17e در سه نوبت انجام می شود. نوبت اول از 9 سپتامبر شروع می شود(فروش این نوبت در حال حاضر به اتمام رسیده است) و انتظار می رود در 10 روز اول نوامبر تحویل داده شوند. فروش نوبت دوم در تاریخ 10 سپتامبر انجام می شود و تحویل آن از 11 تا 20 نوامبر خواهد بود.

در نهایت فروش نوبت سوم در تاریخ 11 سپتامبر انجام می شود و تحویل آن برای 10 روز پایانی ماه نوامبر برنامه ریزی شده است.
همانطور که قبلا گزارش شد، بیت مین قصد دارد تا شش ماه آینده ظرفیت تولید خود را 50 درصد افزایش دهد.
 

برنامه جبران تاخیر


این شرکت برنامه خود را برای جبران تاخیر احتمالی نیز اعلام کرد. در بخشی از این برنامه، مشتریانی که تحویل دستگاه به آنها با تاخیر انجام می شود، به ازای هر روز تاخیر در تحویل سفارش توسط بیت مین به آنها کوپن داده می شود. به این ترتیب از سهمی که باید به استخر پرداخته شود کاسته خواهد شد.


1xchange.org